Κανονικά η αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο – Τα παιχνίδια και οι διαιτητές

25 Μαρτίου, 2016 18:02 Επιμέλεια: / , ,

DSD_2888_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    26  – 03   –  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλίου ΑΟΤ    β  – Πορταικός Πετσας Ρουσι     – Τασιοπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα  – Δημητρα  α Κυραντζουλης Ζιουτος  – Ρατζας
Χρυσαυγής Δημητρα  β-Ακ. Αμπελακιων Τοτης Πρεβεντας  – Πλατσκοβιτς
Πύργου Πύργος   – ΑΟΤ  α Μπαλας  Χ Κατσογιαννης  – Μπαλας Ι
Φαρκαδόνα   – Καλλιδενδρη 3-0
Ρεπω :Σαραγια
Πανελλήνιο   Πρωτάθλημα Δικηγορικών Συλλόγων ΩΡΑ  12:30
Δημ. Τρικαλων Τρικαλα   – Γιαννιτσά Καπερωνης Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:30
Μπαλκουρας Δημητρα    – Πρόδρομος Μισσας Μπαιρακταρης   – Σκονδριανος
Φηκης Φηκη         – Κρ Βρυση Μανασης Νταλουκας   – Χιωτης
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Νεοχωρι Μανουρας Πετσας   – Μανωλης
Σαραγιων Σαραγια   – Γριζανο Κοντινος Ροτσας   – Τοτης
Ριζωματος Παραληθαιοι  – Καστράκι Λεωνιδας Ρουσι    – Καλογριας
Πύλης Πορταικος  – Πυργετός Παντος Κωτουλας   – Τσακνης
Καλαμπακας Μετεωρα  – ΑΕΤ Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Τατσινας
Γοργογυρι   – Ελευθ/ρι 0-3
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Πετροπόρου Πετρόπορος    – Ακ. Τρικαλων Μουστάκας Διβανε   – Καπνισης
Κεραμιδιου Κεραμίδι   – Ακ. Αμπελακιων Βουτσελας Πλατσκοβιτς  – Μπαλας Χ

       ΚΥΡΙΑΚΗ     27  –  03  – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Σαραγιων Σαραγια   – ΑΟΤ α Γκογκινουδης  
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη  – Δημητρα  β Κυραντζουλης  
Αγ Μονη Αγ Μονη  – Μετεωρα  α Ζιουτος  
Κρηνίτσας ΑΟΤ 2011-Ακ. Αμπελακιων Τοτης  
   
JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Σαραγιων ώρα13:00 Πηγη     – Πορταικός Ροτσας  
Πύργου Πύργος   – ΑΟΤ   β Μπαλας Χ  
Αγ Αποστόλων ΑΕΤ      – Δημητρα   α Ρουσι  
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Καλύβια Πλατσκοβιτς  
Πυργετού Πυργετός  – Μετεωρα  β Μαρκοπουλος  
   
Α1 Ερασιτεχνική   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησιά – Ασπρόβαλτος Κοντινος Αλεξόπουλος – Τασιοπουλος
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Γόμφοι Λεωνιδας Μανασης Μ  – Σκονδριανος
Παλ/ρου Ροπωτό   – Χρυσομηλιά Ανδριοπουλος Τσιουλης   – Καπερωνης
Πιαλείας Πιαλεία   – Αγιοφυλλο Χιωτης Βουτσελας  – Πρεβεντας
Μουριάς Δροσερό  – Κεφαλ/σο Μανουρας Τσακνης   – Πετσας
Φιλύρας Φιλύρα   – Βυτουμας Μισσας Νταλουκας  – Κωτουλας
Λυγαριάς Λυγαρια  – Πρίνος Κουτσαγιας Μουστακας  – Καλογριας
Πηγης Πηγη    – Οικουμενιος Μανασης Τζανης     – Σταφυλας
Ρεπό : Αγ Μονη
Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Γλύνους Γλύνος   – Αστερας Πετσας Τσιουλης    – Τασιοπουλος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Καλύβια Βουτσελας Μπαιρακταρης  – Μανωλης
Ριζαριου Ριζαριό    – Χρυσαυγη Τοτης Σταφυλας  – Μουστακας
Πετρωτού Πετρωτό  – Αχιλλέας Μανουρας Τζανης     – Τσακνης
Καρυων Καρυες   – Λόγγος 2012 Χιωτης Μισσας   – Λεωνιδας
Ράξας Τζούρτζια  – Ζάρκο Κοντινος Αλεξόπουλος  – Τσακνης
Κρήνης Κρήνη    – Πύργος Παντος Πρεβεντας  – Μπαλας Χ
Μεγαλοχωριου Μεγαλοχωρι  – Αρδάνι Κουτσαγιας Κωτουλας   – Μανασης Μ
Ρεπό : Αγ Κυριακή
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Πηνειάδας Πηνειάδα    – Καλαμακι Δουλοπουλος Γκογκινουδης  – Αβρααμ

 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.