Κανονικά οι αγώνες στα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο – Δείτε τα παιχνίδια και τους διαιτητές

11 Νοεμβρίου, 2016 09:14 Επιμέλεια: / , ,

dsd_8098_dce

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    1211 – 2016  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Πορταικος Κυραντζουλης Μαρκοπουλος  – Αποστολου
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι    – Απόστολοι Μπαλας Χ Τασιοπουλος  – Μπαλας Ι
Φλαμουλιου ΑΟΤ          – Δημητρα  β Μουστακας Ροτσας   – Γκογκινουδης
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Σαραγια Ράτζας Πλατσκοβιτς  – Κατσογιαννος
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Ακ. Αμπελακιων Αλεξόπουλος Πρεβεντας   – Παπαγ/λος
Ρεπό : Πύργος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Φαρκαδόνα Παντος Κωτουλας  – Παπαγ/λος
Νεοχωριου Νεοχωρι    – Πορταικός Κοντινος Μανασης Μ  – Βουτσελας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Αγ Μονη Χιωτης Σταφυλας   – Μάρκος
Γλυνους Καρυες      – ΑΕΤ Λεωνιδας Τζανης   – Μουστακας
Γριζανου Γριζανο     – Δημητρα Γρατσανης Νταλουκας  – Αλεξόπουλος
Πυργετού Πυργετός   – Σαραγια Δουλοπουλος Μπαλας Χ  – Ζήσης
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Καστράκι Κουτσαγιας Τσακνης  – Παφης
Δενδροχωριου Δενδροχωρι   – Κρ Βρύση Μισσας Μπαιρακταρης  – Ροτσας
  Πρόδρομος  – Φηκη 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος  Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Καλυβιων Καλύβια   – Πύργος Πετσας Καλογριας   – Πλατσκοβιτς

Κυριακή    1311 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα α  – Πύργος Κυραντζουλης
Φλαμουλιου ΑΟΤ        – Μετεωρα  β Γκογκινουδης
Εγκ. Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων – Νεοχωρι Κατσογιαννος
Εγκ Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Δημητρα β Πλατσκοβιτς
Αγ Μονης Αγ Μονη     – Σαραγια Αποστολου
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Απόστολοι Μαρκοπουλος
Πυργετού Πυργετός  – ΑΟΤ 2011 Καπερωνης Ν
Ρεπό : Καλλιδενδρη
Α1 Ερασιτεχνική 1ος  Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ρογγίων Καλαμάκι   – Παραληθαιοι Μισσας Πετσας   – Μπαλας Χ
Ριζαριου Ριζαριο  – Λόγγος 2012 Κοντινος Νταλουκας  – Σταφυλας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Αστέρας Δουλοπουλος Τσακνης  – Αλεξόπουλος
Ζάρκου Ζάρκο    – Ταξιάρχες Χιωτης Μουστακας  – Ροτσας
Ράξας Τζούρτζια  – Γλύνος Λεωνιδας Μανασης Μ  – Παφης
Αρδανίου Αρδάνι   – Πετρωτό Κουτσαγιας Τζανης   – Κωτουλας
Μπάρας Αχιλλέας  – Ακ Αμπελακιων Ανδριοπουλος Παπαγ/λος  – Βουτσελας
Ρεπό : Κρήνη
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλαιομ/ρου Ροπωτό    – Λυγαριά Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Μπαλας Χ
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Κεφαλ/κος Λεωνιδας Τασιοπουλος  – Ρατζας
Φιλύρας Φιλύρα  – Ασπροκλησια Βουτσελας Τζανης  – Κυραντζουλης
Πιαλείας Πιαλεία  – Πηγη Κοντινος Κωτουλας  – Σταφυλας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Γόμφοι Μάρκος Μουστακας  – Γκογκινουδης
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Πρίνος Ζήσης Μπαιρακταρης  – Μπαλας Ι
Μουριας Δροσερό   – Κεφαλ/σο Χιωτης Πρεβεντας  – Καλογριας
Περιστερας Χρυσομηλια  – Παλαιομ/ρο Παντος Πετσας  – Αλεξόπουλος
Ασπροβαλτος  – Γοργογυρι 3-0

 

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.