Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου – Σούπερ ντέρμπι κορυφής

admin
admin
25 Δεκεμβρίου 2014, 19:56

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου από την ΕΠΣ Τρικάλων.Ανάμεσα στα παιχνίδια και το μεγάλο ντέρμπι κορυφής ανάμεσα στο Βράχο και την Φαρκαδόνα. Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές:

   ΣΑΒΒΑΤΟ   27 / 12 / 2014

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό Πρωτάθλημα      ΩΡΑ   11:00
Κηπακιου ΑΕΤ      – ΑΟΤ Τοτης Τσουρελας     – Καλογριας
Σαραγιων Σαραγια   – Ακαδημια 1 Πετσας Δουλοπουλος  – Μαρκος
Φλαμουλιου Μπελετσι  – Τυμφαίος Αλεξοπουλος Ρουσι Α         – Ζησης
Σαρακίνας Σαρακίνα   – Μετεωρα Λεωνιδας Λεωνιδας      – Σκεντος
Φήκης Φήκη – Ακ. Αμπελακιων Αγ Γεώργιος Σταφυλας Μαρκοπουλος  – Τασιοπουλος
Πύργου Πύργος   – Δήμητρα Απόλλων Α Μαργιωλης Καπερωνης   – Πλατσκοβιτς
Ρεπό : Δήμητρα Απόλλων Β
Α  Ερασιτεχνική        ΩΡΑ   15:00
Πυργετού Πυργετός    – Σαράγια Χιωτης Λεωνιδας Σ  – Πετσας
Καλυβίων Καλύβια     – Πύργος Κουτσαγιας Μανασης     – Τατσινας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Καστρακι Δουλοπουλος Νταλουκας   – Τζανης
Πύλης Πορταικος   – Δήμητρα Παντος Μουστακας  – Λεωνιδας Κ
Μπάρας Αχιλλέας     – Αμπελακια Γρατσανης Τσιουλης       – Μαργιωλης
Σαρακίνας Σαρακίνα    – Φήκη Μισσας Κωτουλας    – Καπερωνης
Περιστερας Περιστερα  – ΑΕΤ Μανασης Κ Ανδριοπουλος  – Σταφυλας
Διάβας Κρ Βρύση   – Παραληθαίοι Κοντινος Μανωλης   – Τοτης
Ρεπό: Μετεωρα
     
Α1 Ερασιτεχνικη        ΩΡΑ  15.00
Μουριας Δροσερο –  Πηγη Βουτσελας Αβρααμ  –  Ρουσι
     

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  28.12.2014

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος      – Κεφαλ/κος Δουλοπουλος Αβρααμ    – Καλογριας
Δενδροχωρίου Δενδροχώρι   – Ασπροκλησια Κοντινος Μουστακας  – Αλεξοπουλος
Προδρόμου Πρόδρομος    – Ελευθ/ρι Γρατσανης Νταλουκας   – Τζανης
Πιαλείας Πιαλεία          – Φωτάδα Λεωνιδας Λεωνιδας Κ    – Τοτης
Φιλύρας Φιλύρα          – Λυγαρια Μανασης κ Μαργιωλης   – Καψουρας
Βυτουμα Βυτουμας       – Ανταλλάξιμα Καπερωνης Μπαλας     – Τασιοπουλος
Πρίνους Πρίνος           – Γοργογυρι Παντος Μανασης  – Καπερωνης Ν
Α1  Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:00
Ράξας Ράξα             – Κηπάκι Μουστακας Κωτουλας   – Μανασης Κ
Γριζάνου Γριζάνο        – Απόστολοι Καπερωνης Μαργιωλης  – Μαρκος
Πετρωτού Πετρωτό      – Ζάρκο Κοντινος Δουλοπουλος Ευθ  – Τατσινας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι     – Ταξιάρχες Λεωνιδας Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
Ριζαριού Ριζαριό        – Καρυες Κουτσαγιας Τζανης   – Καψούρας
Κρήνης Κρήνη         – Τζουρτζια Ανδριοπουλος Λεωνιδας Κ  – Ρουσι Α
Αρδανίου Αρδάνι        – Αγ Οικουμενιου Χιωτης Αβρααμ   – Πρεβεντας
Νεοχωρίου Νεοχώρι      – Γλύνος Παντος Μανασης Μ  – Τσιουλης
Αγ Κυριακής Διαμάντι     – Λόγγος 2012 Μισσας Πετσας  – Ζησης
Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:00
Γάβρου Πανχασιακος   – Χρυσομηλια Βουτσελας Πλατσκοβιτς  – Τσουρελας

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .