Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

admin
admin
11 Δεκεμβρίου 2014, 20:23

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου  από την ΕΠΣ Τρικάλων.

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   13 / 12 / 2014

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό Πρωτάθλημα      ΩΡΑ   11:00
Σαραγιων Σαραγια    – ΑΟΤ Μαργιωλης Τασιοπουλος   – Πρεβεντας
Φλαμουλιου Μπελετσι  – Δημητρα Β Πετσας Ζησης   – Καλογριας
Σαρακινας Σαρακινα   – ΑΕΤ Σταφυλας Καπερωνης  – Ρουσι Α
Πύργου Πύργος      – Ακαδημια 1 Τοτης Τσουρελας  – Μαρκοπουλος
Μεγαλ./ριου Δημητρα  Α  – Τυμφαίος Αλεξόπουλος Πλατσκοβιτς  – Σκεντος
Φωτάδας Ακ. Αμπελακιων – Μετεωρα Γκογκινουδης Δουλοπουλος Ευθ  – Θανασουλας
Ρεπό : Φήκη
Α  Ερασιτεχνική        ΩΡΑ   15:00
Καλυβιων Καλύβια   – Σαραγια Βουτσελας Τοτης    – Σταφυλας
Πυλης Πορταικος  – Πυργετός Γρατσανης Νταλουκας  – Πετσας
Μπάρας Αχιλλεας  – Μετεωρα Μισσας Κωτουλας   – Ανδριοπουλος
Σαρακίνας Σαρακινα  – Πύργος Κοντινος Τζάνης    – Τσιουλης
Περιστερας Περιστερα  – Καστράκι Λεωνιδας Ροτσας   – Μανωλης
Διάβας Κρ Βρύση  – Δήμητρα Παντος Μανασης   – Μουστακας
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Αμπελακια Δουλοπουλος Γαντζουλας  – Μαργιωλης
Φήκης Φήκη    – ΑΕΤ Μανασης Νιωτη   – Αλεξόπουλος
Ρεπό: Φαρκαδόνα
     
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:00
Αγ Μονης Αρης Αγ Μονης  – Βασιλική Μπαιρακταρης Καπερωνης  Ν – Καλογριας
Διαλεχτού Διαλεχτό   – Φωτεινό Αβρααμ Σκρετας   – Καταβουτας
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:00
Πηνειάδας Πηνειάδα     – Αγ Κυριακή Καπερωνης  Γ Πλατσκοβιτς   – Ρουσι  Α

ΚΥΡΙΑΚΗ  14.12.2014

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό        ΩΡΑ   11:00
Φλαμουλιου Μπελετσι   – Ακαδημια 1 Ζησης
Εγ. Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – ΑΟΤ Καλογριας
Μπαλκουρας Δήμητρα  Β   – Πύργος Τοτης
Σαραγιων Σαραγια   – Δήμητρα   Α Αλεξόπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα  – Νεοχώρι Πετσας  
Κηπακιου ΑΕΤ   – Φαρκαδόνα Μανωλης  
Α1  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Προδρόμου Πρόδρομος   – Κεφαλ/κος Μισσας Τσιουλης     – Μαργιωλης
Πιαλείας Πιαλεία   – Δενδροχώρι Κοντίνος Μανασης    – Λεωνιδας Σ
Φιλύρας Φιλύρα   – Τυμφαίος Βουτσελας Τσακνης    – Σταφυλας
Γάβρου Πανχασιακος  – Ασπροκλησια Καπερωνης Αβρααμ     – Πρεβεντας
Βυτουμα Βυτουμας  – Ελευθεροχώρι Μανασης Καψουρας – Μπαιρακταρης
Πρίνους Πρίνος  – Φωτάδα Μουστακας Καπερωνης Ν   – Δουλοπουλος Ευθ
Πηγης Πηγη   – Λυγαρια Δουλοπουλος Νταλουκας   – Νιωτη
Μουριας Δροσερό  – Χρυσομηλια Παντος Γαντζουλας   – Τασιοπουλος
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα  – Γοργογυρι Χιωτης Λεωνιδας Κ  – Ροτσας
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   11:00
Χρυσαυγής Χρυσαυγή    – Πατουλιά Γκογκινουδης Κυραντζουλης   – Πουλιανιτης
Α1  Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:00
Πετρωτού Πετρωτό   – Κηπακι Παντος Λεωνιδας Κ   – Τσιουλης
Μεγαλ/ριου Μεγαλοχώρι  – Γριζάνο Χιωτης Τατσινας    – Τοτης
Ριζαριού Ριζαριό   – Ράξα Κοντινος Ροτσας   – Καψούρας
Κρήνης Κρήνη   – Απόστολοι Ανδριοπουλος Γκογκινουδης  – Καπερωνης Ν
Αρδανίου Αρδάνι   – Ζάρκο Λεωνιδας Δουλοπουλος Ευθ  – Ρουσι Α
Νεοχωρίου Νεοχώρι  – Ταξιαρχών Βουτσελας Αλεξοπουλος  – Τσουρελας
Λόγγου Λόγγος   2012 – Καρυες Μανασης Νταλουκας   – Τσακνης
Αγ Κυριακής Διαμάντι  – Τζουρτζια Μουστακας Τασιοπουλος  – Μανωλης
Οικουμενίου Οικουμενιος  – Γλύνος Μισσας Μανασης  – Σταφυλας
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:00
Μεγαρχης Αν. Μεγαρχης   – Καλλιδενδρου Αβρααμ Σκρετας   – Κυραντζουλης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:00
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  – Αγιοφυλλο Μαργιωλης Καταβουτας   – Πουλιανιτης
Θεόπετρας Θεόπετρα – Ακ Αμπελακιων Αγ Γεώργιος Μπαιρακταρης Πρεβεντας   – Ζησης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος      ΩΡΑ   15:00
Πετροπορου Πετροπορος   – Παλαιοπυργος Καπερωνης Γ Πλατσκοβιτς   – Μαρκος

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .