Οι διαιτητές των αγώνων του κυπέλλου ΕΠΣΤ

14 Οκτωβρίου, 2016 19:42 Επιμέλεια: / , ,

dsd_7216

Οι διαιτητές των αγώνων του κυπέλλου ΕΠΣΤ:

ΣΑΒΒΑΤΟ    1510 – 2016  

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Μπαλκούρας Δημητρα   α  – Πορταικός Ρατζας Παπαγ/λος  – Καπερωνης Ν
Κηπακίου Πύργος     – Φαρκαδόνα Μπαλας Χ Ροτσας   – Κατσογιαννος
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Ελευθ/ρι Ζιουτος Τασιοπουλος  – Μαρκοπουλος
Σαραγιων Σαραγια   – Μετεωρα Ζησης Πρεβεντας   – Γκογκινουδης
Αποστόλων Αγ Απόστολοι  – Δημητρα β Αλεξοπουλος Μουστακας  – Καλογριας
Ρεπό :  ΑΟΤ
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Γριζάνου Γριζανο    – Φαρκαδόνα Μισσας Κωτουλας   – Παπαγ/λος
Πυργετού Πυργετός   – Μεγαλ/ρι Λεωνιδας Μανασης Μ  – Μπαλας Χ
Ταξιαρχών Οικουμενιος  – Νεοχωρι Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Αλεξοπουλος
Καλαμπακας Κρ Βρύση   – Μετεωρα Γρατσανης Νταλουκας  – Τζανης
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Πορταικός Πετσας Τατσινας   – Ροτσας
Καστρακίου Καστράκι   – Αγ Μονη Παντος Βουτσελας  – Μαρκος
Σαραγιων Σαραγια   – ΑΕΤ Κουτσαγιας Μουστακας  – Τσακνης
Φήκης Φήκη      – Δημητρα Δουλοπουλος Σταφυλας  – Ζησης
Πρόδρομος  – Καρυες 0-3

 

Κυριακή    1610 – 2016

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Αγ Μονης Αγ Μονη    – Πύργος Καπερωνης Ν
Μπαλκούρας Δημητρα  α  – Ακαδημια 1 Μαρκοπουλος
Πυργετού Πυργετός   – ΑΟΤ Κατσογιαννος
Λογγακίου ΑΟΤ  2011  – Μετεωρα  α Ρατζας
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη   – Μετεωρα β Ζιουτος
Αγ Αποστόλων Απόστολοι   – Νεοχωρι Κυρατζουλης
Σαραγιων Σαραγια   – Δημητρα  β Γκογκινουδης
Ρεπό : Ακ. Αμπελακιων
Α1 Ερασιτεχνική 1ος  Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ζάρκου Ζάρκο     – Παραληθαίοι Βουτσελας Τσακνης  – Παφης
Ραξας Τζουρτζια   – Αγ Κυριακή Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Αρδανίου Αρδάνι    – Καλύβια Κοντινος Μανασης Μ – Παπαγ/λος
Κρήνης Κρήνη    – Ριζαριο Χιωτης Μακρης   – Πλατσκοβιτς
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων -Καλαμακι Μαρκος Μπαιρακταρης  – Ροτσας
Μπάρας Αχιλλέας  – Λόγγος 2012 Πετσας Νταλουκας  – Τατσινας
Πετρωτού Πετρωτό   – Αστερας Ζησης Μουστακας  – Τασιοπουλος
Γλύνους Γλύνος   – Ταξιάρχες Κουτσαγιας Τζανης   – Κωτουλας
Ρεπό : Πύργος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος    – Λυγαρια Πετσας Νταλουκας  – Μακρης
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Πιαλεία Παφης Μπαιρακταρης  – Καλογριας
Μουριάς Δροσερό    – Φιλύρα Κοντινος Τζανης  – Παπαγ/λος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Αγιοφυλλο Ζησης Ροτσας   – Πρεβεντας
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Ροπωτό Χιωτης Αλεξοπουλος  – Τσακνης
Περιστερας Χρυσομηλια  – Κεφαλ/κος Βουτσελας Μουστακας  – Κυραντζουλης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Πηγη Κουτσαγιας Κωτουλας  – Μανασης Μ
Πρίνους Πρίνος    – Γόμφοι Μαρκος Τασιοπουλος  -Γκογκινουδης
Γοργογυρι    – Ασπροκλησια 0-3

 

 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.