Euro 2016: Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις και το πρόγραμμα των αγώνων

8 Ιουνίου, 2016 08:48 Επιμέλεια: / , ,

Χωρίς τίτλο

Tο πρόγραμμα των μεταδόσεων για τη φάση των ομίλων του EURO 2016.

Παρασκευή 10/6

22:00 Γαλλία – Ρουμανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

Σάββατο 11/6

16:00 Αλβανία – Ελβετία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

19:00 Ουαλία – Σλοβακία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

22:00 Αγγλία – Ρωσία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

Κυριακή 12/6

16:00 Τουρκία – Κροατία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

19:00 Πολωνία – Βόρεια Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

22:00 Γερμανία – Ουκρανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

Δευτέρα 13 Ιουνίου

16:00 Ισπανία – Τσεχία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

19:00 Ιρλανδία – Σουηδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

22:00 Βέλγιο – Ιταλία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

Τρίτη 14 Ιουνίου

19:00 Αυστρία – Ουγγαρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

22:00 Πορτογαλία – Ισλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

Τετάρτη 15 Ιουνίου

16:00 Ρωσία – Σλοβακία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

19:00 Ρουμανία – Ελβετία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

22:00 Γαλλία – Αλβανία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

Πέμπτη 16 Ιουνίου

16:00 Αγγλία – Ουαλία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

19:00 Ουκρανία – Βόρεια Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

22:00 Γερμανία – Πολωνία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

Παρασκευή 17 Ιουνίου

16:00 Ιταλία – Σουηδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

19:00 Τσεχία – Κροατία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

22:00 Ισπανία – Τουρκία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

Σάββατο 18 Ιουνίου

16:00 Βέλγιο – Ιρλανδία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

19:00 Ισλανδία – Ουγγαρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

22:00 Πορτογαλία – Αυστρία, ΕΡΤ1 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

Κυριακή 19 Ιουνίου

22:00 Ελβετία – Γαλλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιάννη Σαντοριναίου

22:00 Ρουμανία – Αλβανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

Δευτέρα 20 Ιουνίου

22:00 Σλοβακία – Αγγλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

22:00 Ρωσία – Ουαλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

Τρίτη 21 Ιουνίου

19:00 Βόρεια Ιρλανδία – Γερμανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

19:00 Ουκρανία – Πολωνία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Μίλτου Θεοδοσίου

22:00 Κροατία – Ισπανία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

22:00 Τσεχία – Τουρκία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

Τετάρτη 22 Ιουνίου

19:00 Ισλανδία – Αυστρία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Περικλή Μακρή

19:00 Ουγγαρία – Πορτογαλία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Βασίλη Μπακόπουλου

22:00 Σουηδία – Βέλγιο, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Πέτρου Μαυρογιαννίδη

22:00 Ιταλία – Ιρλανδία, ΕΡΤ1 ή ΕΡΤ 2 σε περιγραφή Γιώργου Χαϊκάλη

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.