Επιστροφή στα γήπεδα – Τα παιχνίδια και οι διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο

18 Μαρτίου, 2016 12:28 Επιμέλεια: / , ,

gipedo_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    19  – 03   –  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Σαραγιων Σαραγια    – ΑΟΤ  (Β) Πετσας Ρουσι      – Τασιοπουλος
Πύλης Πορταικος  – Δημητρα (Β) Τοτης Πλατσκοβιτς   – Ραντζας
Χρυσαυγής Δημητρα (Α)  – Πύργος Ζήσης Αποστολου   – Κεφαλας
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων-Φαρκαδόνα Κυραντζουλης Ζιουτος    – Μπαλας Ι
ΑΟΤ (Α)    – Καλλιδενδρη  
Ρεπό : Μετεωρα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Καλαμπακας Κρ Βρύση   – Δημητρα Χιωτης Αλεξοπουλος   – Τατσινας
Νεοχωριου Νεοχωρι    – Πρόδρομος Κοντινος Τσακνης    – Βουτσελας
Γριζανου Γριζάνο     – Φήκη Κουτσαγιας Τζανης      – Κωτουλας
Καστρακιου Καστράκι   – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Μανασης  – Σταφυλας
Οικουμενιου Πυργετός    – Σαραγια Λεωνιδας Μουστακας  – Μανωλης
Κηπακιου ΑΕΤ           – Παραληθαίοι Μανασης Κ Μανουρας Χ  – Λεωνιδας Κ
Ελευθεροχωριου Ελευθεροχωρι  – Πορταικος Μισσας Κουρεντας   – Νταλουκας
Γοργογυρι  – Μετεωρα 0-3

       ΚΥΡΙΑΚΗ     20  –  03  – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
ΚηπακιουΩΡΑ12:15 Τρικαλα Α  – Καλλιδενδρη Ζιουτος  
Σαραγιων Σαραγια     – Αγ Μονη Ρουσι  
Μπαλκουρας Δημητρα β-Ακ. Αμπελακιων Τοτης  
Καλαμπακας Μετεωρα α – ΑΟΤ 2011 Ροτσας  
   
   
JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου Τρικαλα  β – Πηγη Πλατσκοβιτς  
Πυλης Πορταικος  – Φαρκαδόνα Γκογκινουδης  
Καλαμπακας Μετεωρα β  – ΑΕΤ Κυραντζουλης  
Εκ. Ακαδημιας 1 Καλύβια  – Δημητρα α Μπαλας  
Πύργου ΩΡΑ13:30 Πύργος    – Πυργετός Μαρκοπουλος  
   
   
Α1 Ερασιτεχνική   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλυβίων Καλύβια     – Γλύνος Μισσας Ζησης     – Καλογριας
Χρυσαυγής Χρυσαυγή   – Αστερας Βουτσελας Μπαιρακταρης  – Αβρααμ
Μπάρας Αχιλλεας    – Ταξιάρχες Παντος Μουστακας  – Τσιουλης
Λόγγου Λόγγος       – Ριζαριο Κοντινος Σκονδριανος  – Μαρκος
Ζάρκου Ζαρκο        – Πετρωτό Πετσας Χιωτης   – Τασιοπουλος
Πύργου Πύργος      – Καρυες Κουτσαγιας Τζανης   – Κωτουλας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Τζουρτζια Λεωνιδας Αλεξοπουλος  – Τσακνης
Μεγαλ/ρου Μεγαλοχωρι  – Κρήνη Μανασης Κουρεντας   – Μανασης  Μ
Ρεπό : Αρδανι
Α1 Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γόμφων Γόμφοι     – Ασπροκλησια Ζησης Μπαλας   – Πρεβεντας
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια- Ασπροβαλτος Βουτσελας Καλογριας  – Σκονδριανος
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Τυμφαίος Μαρκος Πετσας    – Τοτης
Κεφαλοβρυσου Κεφαλόβρυσο  – Ροπωτό Παντος Τσακνης   – Τσιουλης
Βυτουμα Βυτουμας    – Πιαλεία Ανδριοπουλος Μανασης Μ  – Μουστακας
Πρίνους Πρίνος       – Δροσερό Δουλοπουλος Τζανης   – Αλεξοπουλος
Αγ Μονη Αγ Μονη   – Φιλύρα Χιωτης Νταλουκας  – Λεωνιδας Κ
Πηγης Πηγη         – Λυγαρια Κοντινος Μισσας   – Κωτουλας
Ρεπό : Οικουμενιος

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.