Τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο

admin
admin
4 Δεκεμβρίου 2015, 18:27

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

 

ΣΑΒΒΑΤΟ     0512– 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Σαραγίων Σαραγια   – Μετεωρα Μπαλας Ρουσι     – Βαρκας
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Β)  – Δημητρα Αλεξοπουλος Θανασουλας   – Μαρκοπουλος
Πυλης Πορταικος  – Φαρκαδόνα Μαρκος Τασιοπουλος  – Γεωργιου
Μπαλκουρας Δημητρα  – Καλλιδενδρη Κυραντζουλης Τσουρελας  – Πρεβεντας
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων  – ΑΟΤ (Α) Ζησης Ζιουτος   – Πιτσακος
Ρεπό : Πύργος
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Δημητρα  (Β) Γκογκινουδης
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011  – Πύργος Αβρααμ
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Δενδρ/ριου Δενδροχώρι   – Δήμητρα Αρετοπουλος Μανασης Μ  – Τσακνης
Πηγης Φήκη     – Σαραγια Παντος Βουτσελας    – Ζησης
Μικ Κεφαλ/σου Πρόδρομος  – Παραληθαίοι Κουτσαγιας Μουστακας   – Τσιουλης
Οικουμενιου Κρ Βρύση  – Πορταικός Κοντινος Αλεξοπουλος   – Μαρκος
Νεοχωριου Νεοχώρι  – Μετεωρα Δουλοπουλος Κωτουλας    – Σταφυλάς
Καστρακίου Καστράκι  – Ελευθ/ρι Γρατσανης Νταλουκας   – Τζανης
Πυργετού Πυργετός  – ΑΕΤ Λεωνιδας Πετσας    – Ρουσι
Γριζάνο  – Γοργογυρι 3-0
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Λεπτοκαρυα Μπαιρακταρης Καπνισης    – Καραγκουνης

             ΚΥΡΙΑΚΗ     0612 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη  – Ακ Αμπελακιων Μπαλας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Αγ Μονη Κυραντζουλης
Πυργετού Πυργετός  – Καλύβια Ζιουτος  
Νεοχωριου Νεοχωρι   – ΑΟΤ Θανασουλας
Μπαλκουρας Δημητρα (Α) – Πορταικός Γκογκινουδης
 
 
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ριζαριου Ριζαριο    – Γλύνος Μισσας Αλεξοπουλος  – Ροτσας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Πετρωτό Δουλοπουλος Μπαιρακταρης  – Ρουσι
Παλαιοπυργου Αστερας   – Καρυες Μαρκος Σκουδριανος  – Καπερωνης
Καλυβίων Καλύβια  – Τζουρτζια Κοντινος Νταλουκας   – Μανασης Μ
Χρυσαυγης Χρυσαυγη  – Κρήνη Βουτσελας Μουστακας  – Τσιουλης
Λόγγου Λόγγος 2012  – Αρδανι Ανδριοπουλος Ζησης       – Καλογριας
Ζάρκου Ζάρκο   – Μεγαλοχωρι Κουτσαγιας Τζανης     – Τσακνης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Πύργος Λεωνιδας Πετσας     – Τασιοπουλος
Ρεπό : Αχιλλεας Τρικάλων
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Ασπροκλησια Λεωνιδας Αλεξοπουλος   – Πρεβεντας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   –  Πιαλεία Κουτσαγιας Τζανης    – Μαρκος
Ασπροβάλτου Ασπροβαλτος  – Δροσερό Κοντινος Νταλουκας  – Μπαιρακταρης
Γόμφων Γόμφοι   – Φιλύρα Πετσας Μανωλης   – Θανασουλας
Αμπελίων Χρυσομηλια  – Λυγαρια Ζησης Ρουσι     – Καπερωνης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Οικουμενιος Βουτσελας Σκουδριανος  – Μπαλας
Βυτουμα Βυτουμας  – Πηγη Μισσας Τσακνης   – Τσιουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πρίνος Παντος Μανασης Μ  – Καλογριας
Ρεπό : Αγιοφυλλο
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Βασιλική Ροτσας Αβρααμ   – Τασιοπουλος
Φωτεινου Φωτεινό   – Κηπάκι Μουστακας Γκογκινουδης  – Κυραντζουλης
     

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .