Αποτελέσματα εκλογής υπεύθυνων θεματικών τομέων δράσης της Νομαρχιακής οργάνωσης Τρικάλων

admin
admin
7 Απριλίου 2016, 09:15

Συνολικά ψηφίσαντες σε όλους τους θεματικούς τομείς: 1022

Θεματικός Τομέας Δράσης ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ

Ψήφισαν                                                                                                                              146

Άκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                             0

Λευκά ψηφοδέλτια                                                                                                             1

Έγκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                          145

Έλαβαν

Α/Α    Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο                         Σταυροί προτίμησης

1        ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου                       85

2        ΖΟΥΡΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου                             60

 Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

 

Θεματικός Τομέας Δράσης ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ 

Ψήφισαν                                                                                                                              62

Άκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                             1

Λευκά ψηφοδέλτια                                                                                                             0

Έγκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                          61

Έλαβαν

Α/Α    Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο                        Σταυροί προτίμησης

1        ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου                             46

2        ΡΑΜΟΥΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου                                      15

 Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

 

Θεματικός Τομέας Δράσης ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ

Ψήφισαν                                                                                                                              89

Άκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                             1

Λευκά ψηφοδέλτια                                                                                                             1

Έγκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                          87

Έλαβαν

Α/Α    Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο                    Σταυροί προτίμησης

1        ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Σπυρίδωνος                                 56

2        ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου                                     31

 Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Θεματικός Τομέας Δράσης ΜΙΣΘΩΤΩΝ

Ψήφισαν                                                                                                                              281

Άκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                             5

Λευκά ψηφοδέλτια                                                                                                             3

Έγκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                          273

Έλαβαν

Α/Α     Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο                Σταυροί προτίμησης

1         ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Βασιλείου                                149

2         ΡΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του Λεωνίδα                                         124

 Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

 

Θεματικός Τομέας Δράσης ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

Ψήφισαν                                                                                                                              46

Άκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                             2

Λευκά ψηφοδέλτια                                                                                                             2

Έγκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                          42

Έλαβαν

Α/Α    Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο                  Σταυροί προτίμησης

1        ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη                                    22

2        ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου                      20

 Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

 

Θεματικός Τομέας Δράσης ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Ψήφισαν                                                                                                                              186

Άκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                             0

Λευκά ψηφοδέλτια                                                                                                             3

Έγκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                          183

Έλαβαν

Α/Α    Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο                  Σταυροί προτίμησης

1        ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φωτίου                                        101

2        ΨΑΡΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Αθανασίου                                  82

 Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

 

 

 

Θεματικός Τομέας Δράσης ΥΓΕΙΑΣ  

Ψήφισαν                                                                                                                              93

Άκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                             1

Λευκά ψηφοδέλτια                                                                                                             1

Έγκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                          91

Έλαβαν

Α/Α    Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο                     Σταυροί προτίμησης

1        ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου                                            50

2        ΤΣΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευθυμίου                               41

 Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

 

Θεματικός Τομέας Δράσης ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ

Ψήφισαν                                                                                                                              119

Άκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                             1

Λευκά ψηφοδέλτια                                                                                                             1

Έγκυρα ψηφοδέλτια                                                                                                          117

Έλαβαν

Α/Α    Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο                   Σταυροί προτίμησης

1        ΓΚΡΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου                               62

2        ΚΑΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου                                   55

Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .