Αναλυτικά το πρόγραμμα των Μετεώρων στη Γ´ Εθνική

admin
admin
12 Σεπτεμβρίου 2018, 21:07

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 4ου ΟΜΙΛΟΥ

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων
ΑΟ Στυλίδας – Νίκη Βόλου
Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός – Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣ Μετέωρα

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Στυλίδας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός
Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς
ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων
Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας – Αστέρας Ιτέας
Φωκικός – ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

ΑΟ Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού
Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου
ΑΣ Μετέωρα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου – Α Ο Στυλίδας
Πιερικός – Φωκικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός
ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός – Θησέας Αγριάς

7η (11/11) – 20ή αγωνιστική (24/2)

ΑΟ Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Πιερικός – ΓΣ Αλμυρού
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας

8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς
Νίκη Βόλου – Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου
ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΓΣ Αλμυρού

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός
Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας
Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Πιερικός
ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .