Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΤ οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

admin
admin
19 Δεκεμβρίου 2014, 20:14

                                      ΣΑΒΒΑΤΟ   20 / 12 / 2014 

Παιδικό Πρωτάθλημα
 
     ΩΡΑ   11:00
Λογγακίου:ΑΟΤ     – Δήμητρα Απόλλων Β
Πετσας Τασιοπουλος   – Πρεβεντας
Κηπακίου:ΑΕΤ     – Σαραγια
Μαργιωλης Καλογριας   – Καπερωνης
Κεφαλ/κου:Ακαδημια 1  – Σαρακίνα
Σταφυλας Ζήσης    – Μάρκος
Λεπτοκαρυας: Τυμφαιος  – Φηκη
Γκογκινουδης Τσουρελας   – Μαρκοπουλος
Περιστερας:Μετεωρα    – Πυργος
Λεωνιδας Λεωνιδας  – Ρουσσι
Μεγαλ/ριου:Δήμητρα Α – Ακ Αμπελακιων
Αλεξόπουλος Πλατσκοβιτς   – Σκεντος
Ρεπό : Μπελετσι
  
Α  Ερασιτεχνική
 
     ΩΡΑ   15:00
Πυργετού:Πυργετος    – Καλύβια
Μισσας Λεωνιδας Κ    – Τσιουλης
Καλαμπακας:Μετεωρα   – Φαρκαδόνα
Γρατσανης Νταλουκας    – Τζανης
Πύργου:Πύργος      – Πορταικός
Μανασης Νιωτη      – Κωτουλας
Καστρακίου:Καστράκι   – Αχιλλέας
Βουτσελας:Σταφυλας   – Τοτης
Μπαλκούρας:Δήμητρα   – Σαρακίνα
ΛεωνιδαςΚαπερωνης Γ  – Πετσας
Αγ Μονης:Αμπελακια  – Περιστερα
Παντος Μανωλης   – Μάρκος
Φήκης:Φήκη       – Κρ Βρύση
Δουλοπουλος Μανασης  – Τατσινας
Κηπακίου: ΑΕΤ       – Παραληθαίοι
Κοντινος Μουστακας  – Αβρααμ
Ρεπό : Σαράγια

ΚΥΡΙΑΚΗ  21.12.2014

Προπαιδικό

     ΩΡΑ   11:00
Εγ. Ασκληπιου:ΑΟΤ      – Ακαδημια 1
Πρεβεντας

Πύργου:Πύργος    – Μπελετσι
Τασιοπουλος

Μπαλκούρας:Δήμητρα Α   – Ακ. Αμπελακιων
Μανωλης

Νεοχωριου:Νεοχώρι   – Δήμητρα Β
Πετσας

Πετρωτού:Φαρκαδόνα  – Σαραγια
Αλεξόπουλος

Κηπακίου:ΑΕΤ   – Μετεωρα
Καλογριας

Α1  Ερασιτεχνική
1ος Ομιλος
     ΩΡΑ   11:00
Κηπακίου
Κηπάκι      – Γριζάνο
Μισσας Γκογκινουδης   – Καπερωνης Ν
Ράξας
Ράξα          – Πετρωτό
Ανδριοπουλος Μουστακας  – Σταφυλας
Αποστόλων
Απόστολοι  – Μεγαλοχωρι
Καπερωνης Μανασης Μ  – Μαργιωλης
Ζάρκου
Ζάρκο       – Ριζαριό
Λεωνιδας Σ Τοτης    – Τσουρελας
Ταξιαρχών
Ταξιάρχες   – Κρήνη
Παντος Αβρααμ   – Καψουρας
Καρυων
Καρυες    – Αρδάνι
Κουτσαγιας Βουτσελας   – Μπαιρακταρης
Σωτήρας
Τζουρτζια  – Νεοχώρι
Κοντινος Μανασης Κ  – Τσιουλης
Οικουμενιου
Οικουμενιος  – Λόγγος
Δουλοπουλος Τσακνης  – Λεωνιδας Κ
Γλύνους
Γλύνος   – Διαμάντι
Χιωτης Ροτσας    – Ρουσσι Α

Α1  Ερασιτεχνική
2ος Ομιλος
     ΩΡΑ   15:00
Κεφαλ/κου
Κεφαλ/κος   – Δενδροχώρι
Κουτσαγιας Μαργιωλης   – Λεωνιδας Κ
Λεπτοκαρυας
Τυμφαίος    – Πρόδρομος
Μανασης Τσακνης   – Αβρααμ
Ασπροκλησιας
Ασπροκλησια  – Πιαλεία
Βουτσελας Πλατσκοβιτς   – Γκογκινουδης
Ελευθ/ριου
Ελευθεροχώρι  – Φιλύρα
Χιωτης Μπαιρακταρης  – Καψουρας
Φωτάδας
Φωτάδα       – Πανχασιακος
Καπερωνης Πετσας    – Ζησης
Λυγαριας
Λυγαρια     – Βυτουμας
Κοντινος Τατσινας  – Καπερωνης Ν
Αμπελιων
Χρυσομηλια  – Πρίνος
Μουστακας Αλεξόπουλος  – Μάρκος
Διαλεχτού
Ανταλλάξιμα  – Πηγη
Παντος Δουλοπουλος   – Καλογριας
Γοργογυριου
Γοργογυρι   – Δροσερό
Μισσας Μανασης Μ  – Σταφυλας

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .